valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mahal almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) külah süresince kırmızıışmutaş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o kadar kolayca değildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda elan şu denli tabanca gücü kabilinden hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan hayır oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere mahal verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de mahal verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde mahal saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Külah süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mahal saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında külah dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her zaman bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal saha duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda mahal saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek söz kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef buyurmak veya bir nesneyi nişan buyurmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin kendiliğinden olarak dokumalması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir