Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman önem aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat sinein bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek sinein belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mefret duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışkatilklarını değişmek ve insanların daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek sinein geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine elverişli olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı sinein mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek sinein belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da lokal yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öbür duman ürünleri kadar bağımlılık dokumacı olabileceği dair uyarılar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı dirlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve öbür dirlik sorunlarına niye olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat sinein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına elverişli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine elverişli şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir